Asistence od odborníků Náš kompletní rozsah služeb pro Vaši podporu

Asistence od odborníků

Náš kompletní rozsah služeb pro Vaši podporu

Pokud Vaše zařízení potřebuje opravu, náš celosvětově působící servisní tým je k dispozici.

Můžete zaslat zařízení firmy FOERSTER k lokálnímu servisnímu partnerovi nebo přímo do naší centrály v Reutlingenu k opravě. Přesný popis závady pomůže Vám i nám ušetřit čas a náklady. Použijte prosím následující kontaktní formulář. Poskytneme Vám odhad nákladů, Vaše písemná objednávka bude vždy vyžadována.

Pravidelná a kvalifikovaná údržba výrazně zvyšuje životnost Vašeho systému. Dodržujte předepsané cykly údržby a v případě potřeby u nás včas naplánujte komplexní kontrolu systému. Pokud je to nutné, pošleme servisního technika přímo k Vám.

Zkušební systém, na který se spoléhají ve výrobě, může v případě poruchy mít za následek přerušení výroby. S cílem podpořit dostupnost Vašeho systému, nabízíme možnost technické podpory pomocí vzdáleného připojení. To umožňuje pomoc a řešení problému v případě instalace softwaru, popřípadě konfiguraci bez nutnosti přítomnosti servisního technika.

Kalibrací se rozumí porovnání se známým referenčním standardem. Takto je to definováno národními normami. Naše měřicí zařízení, sondy a kalibrační standardy jsou navázány na PTB (Fyzikálně technický zkušební ústav, Braunschweig - Německo). Aby byla zachována vysoká kvalita výsledků měření, je důležitá pravidelná rekalibrace.

Kalibrační služba zahrnuje kontrolu zařízení pro správné fungování a výkonu v rámci zadaných parametrů.

Pro Vaši poptávku použijte prosím následující kontaktní formulář. Poskytneme Vám cenovou nabídku. Písemná objednávka je vždy vyžadována. Pokud Vaše zařízení vyžaduje opravu, obdržíte další nabídku s odhadovanou cenou.

Firma FOERSTER nabízí následující služby měření:

  • Koercitivní síla HCJ
  • Magnetické nasycení σS
  • Relativní permeabilita µr
  • Hystereze J(H)

Ve Vaší poptávce nás prosím informujte o druhu a množství dílů, měření, měřicí metodě a normách, povolených limitech a dalších důležitých kritériích.

Pro Vaši poptávku použijte prosím následující kontaktní formulář. Zajistíme Vám cenovou nabídku. Písemná objednávka je vždy vyžadována.

Firma FOERSTER nabízí školicí kurzy, které poskytují poznatky o efektivním využívání měřicích zařízení firmy FOERSTER. Prezentované teoretické a přístrojově orientované informace budou implementovány do praktických cvičení.

Nabízíme Vám základní a pokročilé úrovně kurzů.

Kurzy se konají v sídle firmy FOERSTER, popřípadě v prostorách zákazníka, je-li to požadováno.

Pro Vaši poptávku použijte prosím následující kontaktní formulář. Zajistíme Vám cenovou nabídku. Písemná objednávka je vždy vyžadována.

Poptávka

Pro zpracování Vaší poptávky potřebujeme od Vás tyto informace:

loader-spinner

Kontaktní formulář úspěšně odeslán.

Firma FOERSTER se Vám brzy ozve.

Přejít na domovskou stránku

Odeslání zprávy se nezdařilo

Prosím, zkuste odeslat zprávu později.

Přejít na domovskou stránku
Pole označená * jsou povinná.
na firmu FOERSTER