Asistence od odborníků

Asistence od odborníků

Náš kompletní rozsah služeb pro Vaši podporu

Pokud Vaše zařízení potřebuje opravu, náš celosvětově působící servisní tým je k dispozici.

Můžete zaslat zařízení firmy FOERSTER k lokálnímu servisnímu partnerovi nebo přímo do naší centrály v Reutlingenu k opravě. Přesný popis závady pomůže Vám i nám ušetřit čas a náklady. Použijte prosím následující kontaktní formulář. Poskytneme Vám odhad nákladů, Vaše písemná objednávka bude vždy vyžadována.

Pravidelná a kvalifikovaná údržba výrazně zvyšuje životnost Vašeho systému. Dodržujte předepsané cykly údržby a v případě potřeby u nás včas naplánujte komplexní kontrolu systému. Pokud je to nutné, pošleme servisního technika přímo k Vám.

Zkušební systém, na který se spoléhají ve výrobě, může v případě poruchy mít za následek přerušení výroby. S cílem podpořit dostupnost Vašeho systému, nabízíme možnost technické podpory pomocí vzdáleného připojení. To umožňuje pomoc a řešení problému v případě instalace softwaru, popřípadě konfiguraci bez nutnosti přítomnosti servisního technika.

Kalibrací se rozumí porovnání se známým referenčním standardem. Takto je to definováno národními normami. Naše měřicí zařízení, sondy a kalibrační standardy jsou navázány na PTB (Fyzikálně technický zkušební ústav, Braunschweig - Německo). Aby byla zachována vysoká kvalita výsledků měření, je důležitá pravidelná rekalibrace.

Kalibrační služba zahrnuje kontrolu zařízení pro správné fungování a výkonu v rámci zadaných parametrů.

Pro Vaši poptávku použijte prosím následující kontaktní formulář. Poskytneme Vám cenovou nabídku. Písemná objednávka je vždy vyžadována. Pokud Vaše zařízení vyžaduje opravu, obdržíte další nabídku s odhadovanou cenou.

Firma FOERSTER nabízí následující služby měření:

  • Koercitivní síla HCJ
  • Magnetické nasycení σS
  • Relativní permeabilita µr
  • Hystereze J(H)

Ve Vaší poptávce nás prosím informujte o druhu a množství dílů, měření, měřicí metodě a normách, povolených limitech a dalších důležitých kritériích.

Pro Vaši poptávku použijte prosím následující kontaktní formulář. Zajistíme Vám cenovou nabídku. Písemná objednávka je vždy vyžadována.

Firma FOERSTER nabízí školicí kurzy, které poskytují poznatky o efektivním využívání měřicích zařízení firmy FOERSTER. Prezentované teoretické a přístrojově orientované informace budou implementovány do praktických cvičení.

Nabízíme Vám základní a pokročilé úrovně kurzů.

Kurzy se konají v sídle firmy FOERSTER, popřípadě v prostorách zákazníka, je-li to požadováno.

Pro Vaši poptávku použijte prosím následující kontaktní formulář. Zajistíme Vám cenovou nabídku. Písemná objednávka je vždy vyžadována.

Poptávka

Pro zpracování Vaší poptávky potřebujeme od Vás tyto informace:

loader-spinner

Žádost o podporu úspěšně odeslána.

Firma FOERSTER se Vám brzy ozve.

Přejít na domovskou stránku

Odeslání zprávy se nezdařilo

Prosím, zkuste odeslat zprávu později.

Přejít na domovskou stránku
Pole označená * jsou povinná.
na firmu FOERSTER